Pożyczka Wonga

Wonga jest firmą pożyczkową, wielokrotnie nagradzaną jako lider branży digital finance, który specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek online. Za pośrednictwem strony internetowej założonej w Wielkiej Brytanii, zostało udzielonych już ponad siedem milionów pożyczek. Na polskim rynku firma wonga.com udziela pożyczek w kwocie od 50 do 2500 złotych, na okres maksymalnie 60 dni. Szybkie pożyczki online, są przeznaczone dla osób, które chcą załatwić wszystkie formalności drogą internetową.

pożyczka wonga

Wonga.com, mająca w swojej ofercie szybkie pożyczki, udziela ich na trzech zasadach: przejrzystości, elastyczności i kontroli oraz selektywności (każdy klient, ubiegający się o pożyczkę zostaje dokładnie sprawdzony pod kątem wiarygodności spłaty). Oferowane pożyczki internetowe są udzielane wygodnie i szybko, a pieniądze można otrzyma już w 15 minut.

Firma wonga.com, to tanie pożyczki przez Internet, które są udzielane na prostych i jasnych zasadach. Każdy nowy klient może otrzymać pożyczkę w wysokości do 750 złotych, na okres maksymalnie 60 dni. Stali klienci mogą wybrać kwotę do 2500 złotych, które również muszą spłacić w ciągu 60 dni. Na podstawie kwoty oraz terminu spłaty wyliczany jest całkowity koszt pożyczki.

Pożyczki od ręki dla każdego

Szybkie pożyczki od ręki, to jeden ze sposobów na chwilowe poratowanie domowego budżetu. Nie gwarantują one długofalowego rozwiązania problemu. Są dobrym rozwiązaniem dla tych klientów, którzy potrzebują niedużej kwoty pieniędzy i są ją w stanie szybko oddać. Pierwsza, szybka pożyczka w wonga.com, to kwota do 750 złotych na start, a jej koszt wynosi 10 złotych.

Pożyczka Wonga, to proste i jasne zasady, bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku oraz pieniądze przelane na konto w 15 minut. To również szybkie pożyczki na dowód, bez żadnych zbędnych formalności, ponieważ do wypełnienia wniosku online potrzeba jedynie informacji zawartych w dowodzie osobistym. Oprócz tego, pożyczki Wonga nie wymagają żadnych dodatkowych zaświadczeń.

Szybka pożyczka online, znajdująca się w ofercie wonga.com, to tania pożyczka udzielana bez poręczycieli i zaświadczeń. Jednak każdy klient, zgodnie z zasadą selektywności, jest sprawdzany w następujących bazach danych: BIG ERIF S.A., Krajowym Rejestrze Długów S.A., BIG Infomonitor S.A oraz Biurze Informacji Kredytowej S.A.

Tanie pożyczki udzielane przez Internet, to sposób na podreperowanie problemów finansowych, jednak należy pamiętać o tym, że pożyczka w wonga.com jest udzielana na okres do 60 dni. A całą pożyczoną kwotę należy zwrócić w terminie, by uniknąć odsetek karnych oraz opłat za czynności windykacyjne. Już teraz aplikuj o pożyczka Wonga i ciesz się szybką gotówką.

[Głosów:0    Średnia:0/5]